SOSYAL MEDYA

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Akıllı telefonların hayatımızın her anında bizim olması sosyal medya kullanımlarımızı ve bunların nasıl efektif kulanıldığını öğrenmemizi gerektiriyor. Eğer markanızı büyütmek ve daha çok kitleye ve ulaşacağınız kitleyi kendiniz belirlemek istiyor iseniz ve bunun için vaktiniz yok ise iş ortağınız olabiliriz.

“Markanızın yada firmanızın sosyal medya içeriklerini düzenli periyodlarla planlıyor ve yükünüzü hafifletiyouruz.”

Firmanızın ürünlerini veya size özel içerikleri , paylaşım öncesinde görsel estetiğe uygun şekilde düzenliyoruz. detaylar için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
UÇANFOTOGRAF
info@ucanfotograf.com

FACEBOOK

Facebook sosyal medya kullanımın ilklerinde bir uygulama ve sanki bu dönemlerde kullanıcı kitlesi el değiştirdi gibi , ama bağlantılı uygulamaları yüzünden kullanımından vazgeçilemeyen bir uygulama .

Markanızın reklam prosedürleri için detaylarına hakim olmanız gerekiyor ve bu konu için size ihtiyaçlarınız doğrultusunda destek olabiliriz.

INSTAGRAM

Genç nesilin ve bir çok markanın kullandığı hem fenomen kişilerin hemde bir nevi e-ticaret alanı olan instagramda sizde yerinizi alın.

İnstagram kullanımı diğer sosyal medya mecralarına göre biraz daha aktiflik ve görsellik içeren bir platform. Dolayısı ile profesyonel aha fazlası ile gerekli oluyor çünki harcanılan zaman ciddi anlamda fazla.