Temel Fotografçılık Bilgileri

BLOGNo Comments

You Are Here:Temel Fotografçılık Bilgileri

TEMEL FOTOGRAFÇILIK BİLGİLERİ

Herkese Merhaba ,

Temel Fotografçılık Bilgileri eğitim ve bilgilendirme serisi  yazı dizime başladım , bu süreçte neler olacağını ve sonrasında neler yapacağıma dair bilgi vermek istedim. Öğrendiğim ve tecrübe ettiğim bilgileri elimden geldiğince sizlere aktarmak isteğindeyim, herkesin anlayabileceği fazla teknik terimlere ve tefferruatlara boğulmadan en yalın hali ile aktarmaya çaba göstereceğim 🙂

Temel fotografçılık bilgileri ile Fotografçılığın temel taşlarından başlayıp tecrübe ettiğim çekim şekilleri , makine ve ekipman bilgileri , lens bilgileri gibi her konuyu yazıya aktarmaya çalışacağım.

Bize destek olmak için yazılarımızı okuyabilir , sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunarak destek olabilirsiniz, öğrenmek istediğiniz soruları veya herhangi bir konudaki iletinizi alt kısıma yorum olarak ekleyebilir veya info@ucanfotograf.com üzerinden mail ile de sorularınızı iletebilirsiniz.

Ayrıca yakın zamanda bu eğitimleri video şeklinde hazırlayarak youtube kanalı üzerinden paylaşımlara başlayacağız , ilerleyen zamanlarda sizlere daha interaktif bir şekilde ulaşıyor olmayı planlıyoruz.

Paylaştığım yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz ;

 

Yazımı okuduğunuz ve paylaştığınız için teşekkür ederim,

Bol fotograflı günler…

SAYFAMIZI BEGENMEYI UNUTMAYIN
0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top