YOUTUBE

YOUTUBE

Diğer sosyal medya mecralarından farklı olarak kendinize özel bir tv kanalı tanında yer bulabildiğiniz Youtube. Düzenli olarak içerik üretim video kurgulamanızı gerektiren bir platform. Harcayacağınız vakit dolayısı ile biraz daha fazla ve düzenli bir periyoda göre iş akışınızı belirlemeniz gerekiyor.Planlama ve süreklilik çok önemli.

“YouTube içerik üretimi ve bu içeriklerin planlı periyodlarda devam ettirilmesi en önemli kuraldır.”

Youtube videolarınız için gerekli olan tüm teknik ekipmanlar ile ve gerektiğinde de içerik üretme aşamaasından size destek olmaktayız, detaylar için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.
UÇANFOTOGRAF
info@ucanfotograf.com

YOUTUBE İÇERİK

YouTube kanalınız için asıl önemli olan kısım içeriklerinizin kalitesidi. İzleyiciye ne kadar dokunabiliyor ne kadar ulaşabiliyorsunuz. İzleyici kitlenizi belirleyip , belirlediğiniz kitleye göre içerik planlamanız sizi doğru izlenme sayılarına ulaştıracaktır.

YOUTUBE KURGU

Youtube kanalınız için diğer bir aşama içeriğinizin kurgulanmasıdır. Kurgulama için tek bir standart mekan veya aktif alan olarak gittiğiniz veya konuyu aktaracağınız heryer bir kurgu alanı haline dönüşmektedir.

TEKNİK DESTEK

İçerik ve kurgular belilendikten sonraki aşama ise kayıt altına alıp içeriği hayata geçirmektir. Kurgunun geçeceği standart mekan dışında faal olan bütün alanlarda ister sabit ister hareketli kayıtlar için teknik ekipman konusunda sizde kesintisiz bir destek sağlayabiliriz.

POST PRODUCTİON

İçerik,kurgu ve kayıt aşamasından sonra izleyinicle ile buluşmadan önceki son aşama ise post production aşamsıdır. İzleyicileri sıkmadan gerekli olduğu durumlarda motion grafik , cinematik geçişler , colour grade efektleri vb gibi aşamalar ile video son halini almaktadır.