UÇANFOTOGRAF

     2014 yıllında temelleri atılan firmamız 2016 yılında resmi faaliyetine başlamıştır. Başlangıç yıllarında sadece fotograf alanında hizmet vermekte olan firmamız yetkinliklerini çoğaltmak ve tam destek sağlayabilmek amacı ile kendini geliştirerek aldığı akademik eğitimler ve edindiği sertifikalar ile şu an ki düzeyine ulaşmıştır. Bu süreç geçmişten bugüne ve bugünden yarına daha da çoğalarak ivmelenmektedir.

    Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda verimli ve ekonomik çözümler üretmek için size dijital destekler sunmaktadır. Değişen çalışma standartları neticesinde daha verimli olabilmek ve sürdürebilir üretkenlik sağlayabilmek amacı ile çalışmalarımıza home office olarak devam etmekteyiz.

     Günümüzün dijital dünyasında, herhangi bir işletme başarılı olmak için internet varlığına sahip olmak zorundadır. Ancak bir web sitesi yalnızca yeterli değildir. İşletmenizin çevrimiçi varlığını artırmak, potansiyel müşterilerinizi çekmek ve mevcut müşterilerinizi memnun etmek için farklı dijital hizmetlere ihtiyacınız vardır. İşte bu noktada sizlere yardımcı olacak bir firma olarak devreye giriyoruz.

     Firmamız, fotoğrafçılık, video/film, grafik tasarım, web tasarım, sosyal medya yönetimi ve 360 derece dijital destek hizmetleri sunmaktadır. İşletmeniz için tam bir dijital çözüm sunarak çevrimiçi varlığınızı artırmanıza yardımcı olabiliriz.

PROJENİZ Mİ VAR ?

BİZE BAHSEDİN BERABER ÇALIŞALIM

ROTANIZI OLUŞTURALIM !